• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od aledaa

  1. pomoci začátečníkům s dotazy

    Prosím chtěla bych se zeptat, opary vidění :( při akci chatrč čarodejnice je tam mám už po několikráté,mám s tím problém kde je mám pořád brát? A ty úkoly do chatrče máme všichni stejné nebo každému naskakují náhodně? Akce nikdy nedotáhnu dokonce jen proto že ty opary nemůžu dodat a diamanty...
  2. pomoci začátečníkům s dotazy

    To mě nenapadlo hraju chvilku ,moc děkuji za rady ahojky
  3. pomoci začátečníkům s dotazy

    Ahoj mám takový problém, v akci chatrč čarodejnice mám dodat vědomostní body bohužel je nemám kde dodat, ve výzkumu mám všechno dodané ale chybí mi lektvar noci a ambrozie abych je mohla aktivovat ,dřív jsem dodala do zlaté propasti a tam se teď po vylepšení dodávají runy. Tak akce je pro mě...
  4. Diskuze Májové slavnosti

    Ahoj Mám ten samý problém jako Danajka nemůžu ten základní strom najít.... kde ho mám sebrat a rozkliknou nevím jak se dostat na tu tabulku 0/5 až 58. Jediné co můžu rozkliknout je strom kam se dodávají květy a tam nikde nic není. Děkuji moc za radu Tak tu tabulku už jsem našla ,májový strom mám...
  5. Opar vidění

    Prealiena Mám stejnou otázku jako twinik po levé straně mi naskočil úkol že mám dát 40 oparů vidění ,začala jsem hrát a z toho návodu na wiki to fakt nechápu,úkol mi tam trčí už pět dní a nemůžu pokračovat,mohl by mi prosím někdo poradit jak se toho úkolu zbavit nebo jak ho splnit? Děkuji moc...
  6. Představení aledaa

    Jsem aledaa a hraji krátce vlastně teprve začínám, ve hře hodně tápu a plno věcí mi není jasné. Nějak mi ještě nešlo se přihlásit na forum a tak od hodných sousedů jsem informace nějaké dostala. Určitě zavítám často do sekce ,,Otázky a odpovědi,,. Pěknou hru a pěkný večer
Nahoru