• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Ajlon

  1. Ajlon

    Diskuze Kouzlo zimy

    Díky Nostradamus , dost mě to pobavilo:D:D:D
  2. Ajlon

    Sledujme, jak nám to studna hází :D

    Studna mě zklamala :(, nebo nemám štěstí ;), zatím mi dala nějaké mince, materiál a nářadí...kde jsou ty " DIAMANTY " ????:p
  3. Ajlon

    Neaktuální Nabídky pouze pro společenství / konkrétního hráče

    Zdravím, naprosto souhlasím se selekcí bezhvězdičkových nabídek a že jich mám na trhu poslední dobou požehnaně, cca 8- 10 stránek, mě dost irituje. Ohledně nabídek mezi členy společenství těm , kteří potřebuji materialně podpořit to praktikujeme po domluvě, nevýhodnou nabídku podá potřebný hráč...
  4. Ajlon

    Není chyba Výroba jednotek v kasárnách

    Tak jsem zbytečně plašila, restartovala jsem notebook a vše je OK. Díky a pěkný den
  5. Ajlon

    Není chyba Výroba jednotek v kasárnách

    Vyrábějí se mi jednotky v kasárnách za 18 - 30 sekund, pak nenávratně zmizí, zjišťovala jsem situaci u hráčů ve společenství, tento problém nemají. Přeji pěkný den
  6. Ajlon

    Představení Ajlon

    Mistře slova, dík za přivítání;), na svoji obhajobu uvádím, že dámy v mém věku se nechlubí kolik svíček sfoukávají na dortu....ale něco prozradím, momentálně je mým největším zájmem svatba dcery:D
  7. Ajlon

    Představení Ajlon

    Ahoj, jsem Ajlon, hraji víc jak rok, často jsem na foru, pro rady a nápady, ale představuji se až nyní. Založila jsem společenství, které nám super šlape, z některých hráčů mám i v soukromém životě přátele. Na chat se chodíme zrelaxovat, některé hlášky nás odbourají tak, že se schodně smějeme...
Nahoru