• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od Airoch

  1. Petice_Divy

    Asi mi čteš myšlenky, dnešní home office jsem chtěl věnovat práve součtu co se dá získat. Kdo nechce číst celý ten elaborát, dole udělám součet. Mimo věže se dá získat jen málo úlomků a i tam je příjem docela proměnlivý. Získal jsem 15000 úlomků, ale taky 7500 za celou věž a to 2x za sebou...
  2. Petice_Divy

    Vy to tady ještě počítáte na roky? To už ani nemá cenu. Každý má svoje tempo a já si tempo nikoho jiného než vlastní vnucovat nenechám. Můžete si spočítat, jak dlouho budu ještě asi hrát. V den zavedení takzvané "inovace" jsem měl za necelé 4 roky hraní cca 630,000 úlomků zaokrohleno dolů a víc...
  3. Petice_Divy

    Však tě nikdo nenutil hrát víc, ale nevím proč bych kvůli tomu měl být já nesmylně omezován. Ono pro ten rychlý rozvoj divů se muselo udělat hodně, že tobě se to dělat nechce, to je čistě tvoje věc, ale nevidím žádný důvod, proč by ostatní měli být omezováni na stejně líné tempo jako je to které...
  4. Petice_Divy

    Tak, je pátek a zjevně se tu nenašel ani jeden další člověk který by rozeslal info o stávce. Tím je pro mě tedy toto téma uzavřené a až mi dojdou zásoby, což nebude trvat zas tak dlouho, tak se na to asi taky vykašlu. Ono hrát hru kde kdykoliv může někomu přeskočit, už tak dost omezenou hru...
  5. Petice_Divy

    Založil jsem nový spolek pro hráče, kteří kvůli změnám ve hře (nebo z jiného důvodu) s hraním končí. Jmenuje se Hrob InnoGames I. Všichni kdo hru opouštějí, zde je místo pro váš poslední odpočinek ;)
  6. Petice_Divy

    Rád bych tímto vyzval všechny komu vadí změny, aby přestali mlátit prázdnou slámu a stále dokola probírat zjevné a začali konat. Pokud se nerozšíří zpráva o nedělní stávce, žádná nebude. Není moc způsobů jak vyjádřit nesouhlas se změnami ve hře, tento bude alespoň pro Inno počitatelný a...
  7. Petice_Divy

    No ne všichni vystačíme s tím co inno upustí a chudáci budou všichni. Nevidím žádný důvod, proč bych na tom jako aktivní hráč měl být stejně uboze jako lemra které stačí odehrát jednou za týden. Statisícové zásoby úlomků mám za 4 roky hraní taky. Jenže ty stejně za chvíli dojdou a bude to jako...
  8. Petice_Divy

    OK, stejně vidím že jsme se am zapsali 2 a já jsem to ještě neposlal. Navrhuješ tedy nedělat nic? To se docela určitě projeví tak, že k žádné nápravě nedojde. Možná máš pravdu že stávka žádný efekt mít nebude, ale něco se dělat musí. Srazit hodnocení v google shopu co nejníž by mohlo docela...
  9. Petice_Divy

    Mohl by někdo začít nadávat za mě? Velmi hlasitě prosím, děkuji.
  10. Petice_Divy

    Popravdě nevím jestli se dají úlomky kouzel koupit přímo za peníze. Za rok dva to ale bude jedno. Neřeknu ti jestli se něco změní. Někdy když komunita tlačí dost silně a dost dlouho, tvůrce pochopí a pokusí se věci napravit. Někdy ne a potom se diví že mu jsou lidi ještě méně ochotní platit za...
  11. Petice_Divy

    Já raději farmařím VB už teď kde to jen jde, protože očekávám že za chvíli budou všechny plné. Sice mi asi nebudou k ničemu, protože pětina zásob úlomků které jsem hromadil 4 roky už je po týdnu pryč, ale raději to než abych po nějaké další nesmyslné změně živořil jen s tou almužnou kterou...
  12. Petice_Divy

    To je tak když někdo dělá tabulku v hospodě :) Tak jo, můžeš se tam zapsat.
  13. Petice_Divy

    Jen na discord ani forum bych moc nespoléhal, je hodně lidí co to nečte i celé spolky. Zpráva to pojistí nejlíp. O tomto se dozvědělo 20 spolků, jen nevím jestli to bylo top podle bodů nebo DS. Já jsem tedy udělal seznamy podle obojího s veliteli a skoro všemi zástupci (minimálně 3 hráči z...
  14. Petice_Divy

    Neděle je ideál, jeden den stačí.
  15. Petice_Divy

    Bylo by dobré oslovit co nejvíc lidí aby se to skutečně projevilo. Jinak jsem pro.
Nahoru