• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

AdVen nejnovější aktivita

  • AdVen
    AdVen odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @luterina a máš holka recht! Považte! @Schoenfeld a jeho klan si přijdou každý měsíc v Turnaji tak na 26 KR, někteří z věštby tak +3...
  • AdVen
    AdVen odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    Vyjádření nespokojenosti nad poslední "inovací" hry a pokus o to zvrátit tuhle absurdní novinku je legitimní a právo každého hráče. Je...
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od LuciskaCh ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tak mi připadá, že DE (tvůrci) asi s nikým nekomunikuje. Žádná reakce nebo alespoň náznak, jestli bude zlepšení nebo ne. Ze spolků (oba...
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    A nyní trochu o majetkovém pozadí Inno Games (IG). IG je původně samostatná německá firma založená v roce 2007, která je od roku 2016...
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od Banderoi ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Dnes mi přišla zpráva tak ji sem přidám...osobně si myslím,že "BREČÍME DOBŘE,ALE NA ŠPATNÉM HROBĚ." Banderoi , neviem či ešte hráš túto...
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od Schoenfeld ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jak by to mohlo za čas vypadat s hrou? Za nedlouhou dobu se konstituuje kolem 40 špičkových týmů, které budou jezdit pravidelně ma max...
  • AdVen
    AdVen odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    :D:D no nekup to! To chceš! (vyplazuje jazyk):p:D
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    U sebe to mám spočítané na pouhých 8-10 tisíc korun českých měsíčně, pokud bych chtěla postupovat tak jako dosud. No nekup to!
  • AdVen
    AdVen odpověděl/a na téma Petice_Divy.
    @sir Burak to není o dynamice hry, tu si dokážeš nastavit sám i bez zásahu shůry, to je o ZDROJÍCH, které prostě NEBUDEŠ MÍT...
  • AdVen
    AdVen reagoval(a) na příspěvek od korinai ve vlákně Petice_Divy s reakcí Poděkování Poděkování.
    U mne se to snížilo tak, že úlomky kouzel na minimu, nepotřebuju VB, kr, takže turnaje hrát nemusím a divy nevylepsuju. Dosavadní...
Nahoru