• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od abraham

  1. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    kdyby to šlo, tak to by šlo - unurium teď jde dobře - díky eventu :)
  2. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    zdravím, pořádám sbírku na semínka - děkuji všem, kteří mi přispějí na můj účet ;) :cool:, joooo a taky mana by se hodila - takží díky všem skvělým přispěvatelům :)
  3. Diskuze Kapitola č. 21 - Vallorianská legenda

    má to smysl, já jsem to tak také měla a pak některé úkoly už jsi měl hotové, takže ti naskočí u některých odměny :) Odstraněna citace. Embla
  4. Diskuze Síla hudby

    Diky za info, tak to skoro vsechny odmeny ozelim
  5. Diskuze Síla hudby

    Zdravim, chci se zeptat, mam hotovy posledni vyzkum, ukoly nemam splnene a nechci v nich pokracovat, ze bych mela postavit dalsi sbory. Muzu uz vsechno zbourat? Ale kdyz ted vsechno zbouram, prijdu o odmeny z ukolu, ktere se mi meli zobrazit jako, ze je uz po skonceni kapitoly pak muzu dat...
  6. Diskuze Síla hudby

    Tak aspoň nějaký musím dát pryč, protože toho místa to zabírá moc a výrobu potřebuju, díky
  7. Diskuze Síla hudby

    zdravím, mám portál na 4, můžu už teď zbourat ty sbory, abych si tam mohla dát znovu výrobu - ty výrobce nástrojů všechny, popřípadě jich ještě několik postavit? díky za odpověď :)
  8. Diskuze Síla hudby

    jsem si myslela, že největší problém při stavbě těch sborů budou semínka, ale větší problém mám s osvíceným zbožím - teď zrovna ty geniální granule, kdy na trhu je výměna tak na 99% jen za pravěké minerály, což je málo za hooooodně :) Taky budu muset dát do skladu nějaké budovy, aby se mi tam...
  9. Diskuze Síla hudby

    aha, takže jestli jsem tomu dobře porozuměla, tak mám hudební háj na 2 a mám od každého sboru 1, ale 2 houslové. Ale když se už použili na vylepšení na 2 - tak teď - musím postavit 2 - slovy dva :) nové, tedy musím mít od každého 3 - jsem si to musela takto sesumírovat :) - díky Odstraněna...
  10. Diskuze Síla hudby

    zdravím, chci se zeptat, mám v úkolu - postav - postav další sbory - tj. celkem jich mám mít 6 - otázka - je nutné mít od každého 2 nebo můžou být třeba 3 stejné? Má to vliv na další průběh, že musí být vždy od jednoho druhu třeba 2x... - díky za odpověď A další dotaz :), mám hudební háj na 2 a...
  11. Diskuze Sezóna snů

  12. Diskuze Sezóna snů

    díky - už jsem na to došla :) :) Odstraněna citace. Embla
  13. Diskuze Sezóna snů

    zdravím, zajímá mě úkol - prozkoumej nové vesnice v čarodějnické události? Nevím, kde. Díky za odpověď
  14. Diskuze Pomsta vyhnanců

    moc děkuji za odpoveď, takže další čekání na výrobu vrcholných tvorů , tahle kapitole je nekonečná ⏰ ‍ Odstraněna citace. Embla
  15. Diskuze Pomsta vyhnanců

    zdravím, chci se zeptat - kde vezmu tu vrcholnou hmotu na poslední výzkum? Portál mám zatím na 3 lvl, musím ho dovylepšit na 4 a pak prodat a tím získám tu vrcholnou hmotu na odemknutí posledního výzkumu?... díky za odpověď ⛄️❄️☀️
Nahoru