• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nedávný obsah od 150koni

  1. 150koni

    Petice_Divy

    Už jim nepošlu ani korunu.
  2. 150koni

    Soutěž Výroční soutěž o nejhezčí město Elvenaru

    Země krále Miroslava :) Zpívání povoleno :)
  3. 150koni

    Surovinový spolek

    Ahoj :) Stále nám chybí hráči, tak pokud máš pocit, že hráči ve tvém spolku na turnaje kašlou a ty bys rád turnaje táhnul, jsme pro tebe ti praví. Moc dobře víme, že i malý hráč s ambicemi dokáže bez problémů nahrát daleko více, než je náš limit 2000bodů na turnaj, a strčit do kapsy i...
  4. 150koni

    interní chyba v akci

    ano, ale nejde koupit v žádné verzi, viz screeny :)
  5. 150koni

    interní chyba v akci

    No hlavně doufám, že až to opraví, tak akci prodlouží o dobu po kterou to nefungovalo :-)
  6. 150koni

    interní chyba v akci

    Mobilní verze tam má dokonce v ceně nulu
  7. 150koni

    interní chyba v akci

    Při požadavku o zakoupení Fenixe soumraku mi vyskočí hláška o interní chybě a okno prohlížeče se poté restartuje. Win 10, EDGE,
  8. 150koni

    Surovinový spolek

    Pokud chtějí někteří nově příchozí parazitovat na turnajových kláních, ani se k nám nehlaste. Pokud totiž budete chtít spolku ukázat takovouto aktivitu, budete vyloučeni ještě před koncem turnaje bez možnosti odměny. Limit turnaje je min. 2000 bodů
  9. 150koni

    Nelze spustit na mobilu

    a internet šlape bez problémů? Někdy mi to dělá ne stejný, ale podobný problém na pomalých a přetížených free wifinách. Jakmile přepnu na klasická data, je po problému :-)
  10. 150koni

    okno společenství, záložka turnaje

    Ahoj, posledních 14 dní až 3 týdny se po ukončení turnaje zobrazuje špatně tabulka. Celé je to ujeté dolů mimo okno. Zkoušeno v EDGE a Firefox se stejným výsledkem. Během turnaje byla tabulka OK. Chybu vykazuje ta po-turnajová
  11. 150koni

    Surovinový spolek

    Opět turnaj 15 truhel při neúplném počtu hráčů. Máš-li chuť přispět, přidej se.
  12. 150koni

    Teleportace divů

    Naprosto souhlasím s teleportací :cool:
  13. 150koni

    Předáno Vylepšení inventáře budov

    Také bych přivítal rozdělení záložkami, filtr, nebo cokoli jiného :-)
  14. 150koni

    Předáno Tržiště - možnost blokovat nevýhodné nabídky

    Při akutní potřebě některé surky jsem sem tam přijal i tu nevýhodnou, takže někdy, kdy vás tlačí čas pomůže. Někdy jsem zase naopak vzal nechtěně. Nadával jsem jen sám sobě, za svou nepozornost. Moje chyba. Tak trochu to cvičí mou ostražitost na tržišti. Nějak zvlášť mne to neirituje. Nicméně...
  15. 150koni

    Pochlubte se svým městem na Winyandoru!

    Po roce hraní už se nevleze na obrazovku, takže jsem musel hooodně zmenšovat :)
Nahoru