• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Kouzlo zimy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
..:: Kouzlo zimy ::..
Přehled události

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 3.12.2018
Koniec: 3.1.2019

wintermagicbanner.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL-sneak-peek-9-11-2018.png
EL-sneak-peek-9-11-2018.png


Prvá sada obsahuje 100 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 31 denných úloh. Každý deň sa odomkne jedna úloha.

7ujuETj.png

fint8L2.png

HHKyQM6.png


Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_jese_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
- kliknutím pravého tlačidla myši na zoznamy úloh im môžete kopírovať adresu a zdieľať ich
EL-akcia-zima-2018-denn-lohy.png

Čo môžeme získať z úloh:
  • 59500 mincí
  • 19950 zásob
  • 4303 sněhových vloček

EL-sneak-peek-9-11-2018-2.png
Sněhové vločky sú potrebné na ochutnávanie vánočních pochutin. Ďalšie snehové vločky môžeme nájsť na hracej ploche okolo mesta. Objaví sa asi 1x za hodinu a z jedného zberu dostaneme 1-3ks snehových vločiek (môžeme navýšiť postavením budovy Adventní svíčka).

EL-akcia-zima-2018-na-ploche.png


Po kliknutí na ikonu akcie sa nám otvorí okno...

EL-akcia-zima-2018-okno-akcie.png

Ponuka pozostáva z troch rôznych vánočních pochutin. Každá má inú cenu, ponúka iné odmeny a zaručene dáva nejaké množstvo dobrot. Po kúpe ktorejkoľvek pochutiny sa ponuka obnoví a zobrazia sa na výber ďalšie 3 náhodne vybrané pochutiny. Prehľad všetkých vánočních pochutin si ukážeme v nasledujúcej tabuľke.

EL-akcia-zima-2018-zoznam-pochutin.png

EL-akcia-zima-2018.png
Dobroty sú potrebné na odomykanie hlavných cien a získavanie priebežných odmien.

Goblins-banner.png

Za každých približne 20 nazbieraných vánočních dobrot sa animovaní santovi pomocníci posunú k nasledujúcej priebežnej odmene.

..:: Kalendář odměn ::..

 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
- Jsou 2 sety
+ Jen jeden z nich vyžaduje hlavní odměny
- Není žádná denní manová budova
+ Set složený z denních budov produkuje slušné množství many
+ Na plný efekt many stačí 3 z 5 budov setu
- Ti blbí skřítko-goblino-cosi jsou asi ožralí, jak pomalu chodí při přetáčení beden (trvá to fakt dlouho a hodně hráčů to zdržování dost štve)
- Šance na denní odměnu je max. 25% (bývala 30%)
+ Šance na denní odměnu je min. 15% (bývala tuším 10%?)

Toť zatím asi víceméně vše.
Poprvé půjdu po setu - potřebuji vyměnit kulturně-manové hybridy, většina z nich je už 2 kapitoly stará (a jako bonus k tomu budou i nějaké suroviny). Co zbyde, tak vyměním ještě nějaké staré pop-kult hybridy.
 

DeletedUser1148

Guest
Vypadá to moc zajímavě a těším se.Baví mně eventy a těším se na odměny.Snad budu mít štěstí na ty ,které budu chtít. :):)
 

DeletedUser1532

Guest
Díky Dave, využíváme Tvých dokonalých "datových balíků" v Teamu už dávno. Nikdy jsem Ti ještě nepoděkoval, a bylo by špatně v tom pokračovat... :)

P.S. Patrně jsi a budeš aktuálně, i v dobách příštích ve dnech "akcí", nejčtenějším členem rozumného jádra české komunity na Elve...,
P.P.S. ...oprávněně...
 

DeletedUser3281

Guest
Oni tam jsou, ale ten kdo to vymyslel moc nemyslel, a jako je to dost blbě vidět :D
 

Silversnake

Mistr slova
No nejsem nadšen.... úkoly 38, 60 a jim další podobné nedoznaly jiných alternativ. Opět jsem jako trubka nucen stavět budovy od nuly až po 18 level....
 

DeletedUser5188

Guest
Opět velký dík iDavisovi za informace k události Kouzlo zimy :):):)
 

DeletedUser2333

Guest
Event super na kulturní budovy a set na manu vypadá taky luxus, možná krapet obtížnější, ale opět jak je psáno výše úkoly vymýšlí asi nějaký bezmozek... vidím hned několik úkolů, které bych mu nejraději omlátil o hlavu. Mír
 

PenyMarket

Znalec fóra
Tak vzhledem k tomu, že čekám na novou rasu a největší problém bude pravděpodobně nedostatek obyvatel, many a místa (semena zatím kupodivu zvládám bezproblémově jen z tržiště) se jeví asi nejvýhodněji získat ty tři hlavní budovy a dát je do setu. Možná je to i záměr aby hráči začali likvidovat obytné budovy které na hrací ploše zabírají zbytečně moc nevyužitého prostoru. Zajímalo by mě proto jestli i na betě funguje to co v minulém eventu, že při dvojnásobku se dala hodinu před koncem získat budova z dalšího dne.
 

DeletedUser3281

Guest
Tak vzhledem k tomu, že čekám na novou rasu a největší problém bude pravděpodobně nedostatek obyvatel, many a místa (semena zatím kupodivu zvládám bezproblémově jen z tržiště) se jeví asi nejvýhodněji získat ty tři hlavní budovy a dát je do setu. Možná je to i záměr aby hráči začali likvidovat obytné budovy které na hrací ploše zabírají zbytečně moc nevyužitého prostoru. Zajímalo by mě proto jestli i na betě funguje to co v minulém eventu, že při dvojnásobku se dala hodinu před koncem získat budova z dalšího dne.


Jak se psalo, díky tomu že si na to někteří kaziš. stěžovali tohle "opravili" a již máš budovu i double současně od 1:00 do 00:59. Takže to už nejde.
 

DeletedUser5230

Guest
prosím nevíte někdo jak je to s tou adventní svíčkou?Chtěla bych si jí koupit na Arendyllu,ale nabídka mi naskočila jen na cz2. Mám ještě doufat že se později objeví na cz1 nebo mám smůlu a je to podle toho na jakym jsem zrovna světě když tu nabídku zveřejní?
 
Nahoru