• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.50

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Již brzy se dočkáme kulaté aktualizace s číslem 1.50. Co na ni říkáte? Těšíte se jednotlivé změny?

Povídejte, jako vždy čekáme na vaše názory a připomínky! ;)
 

DeletedUser341

Guest
Jen pro ujištění se zeptám - změny odměn v turnaji platí již pro dnes začatý turnaj, nebo až od příště?
 

DeletedUser341

Guest
Děkuji - zobrazování mi bylo asi celkem jedno, chápu, že to dřív nemůže být vidět, spíš šlo o tu odměnu, co v sobotu přijde :)
 

GorGlin

Veterán
dnes jsem nahodil apku vz.1.50
výpomoc se hrozně vleče, čekám i několik vteřin než apka reaguje na kliknutí a několikrát mi i spadla
stalo se to taky někomu?
 

iDavis

Legenda
@GorGlin u mňa od poslednej aktualizácie to isté, avšak robí to iba výpomoc vykonávaná cez ľavú lištu. Akonáhle ju robím cez okno spoločenstva, všetko ide plynule ako vždy.
 

DeletedUser341

Guest
Potvrzuji stejný stav. Spolek opackuju celkem v pohodě, ale jak jdu na sousedy přes lištu s historií, tak to max při druhé spadne... Celkem bída :( A před aktualizací to chodilo v pohodě...
 

paulo1414

Mistr slova
Ja chodim k susedom pravidelne... zbieram mince na VB... ale teraz mi to hrozne mrzne a pada... neviem cim to je
 

DeletedUser2742

Guest
Já mám problém s odhlášením se z města vždy napíše 404 NOT Found , musím vymazat data potom to teprve jde , je to otravné pokaždé mazat data na notebooku nás to hraje víc a střídáme se o něj. Na mobilu to pracuje normálně.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
dnes jsem nahodil apku vz.1.50
výpomoc se hrozně vleče, čekám i několik vteřin než apka reaguje na kliknutí a několikrát mi i spadla
stalo se to taky někomu?
Bylo by prosím možné vyplnit hlášení o chybě? Pokoušeli jsme se chybu reprodukovat, ale nebyli jsme úspěšní.
Já mám problém s odhlášením se z města vždy napíše 404 NOT Found , musím vymazat data potom to teprve jde , je to otravné pokaždé mazat data na notebooku nás to hraje víc a střídáme se o něj. Na mobilu to pracuje normálně.
Děkujeme za upozornění, jsme si této chyby vědomi, naši technici již pracují na jejím odstranění, prosíme vás tedy o trpělivost! Do vyřešení problému doporučujeme promazání cookies a cache, to by mělo dočasně pomoci. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!
 
Nahoru