• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Diskuze k soutěži

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2590

Guest
Nějak nerozumím tomu, kam napsat odpověď. Nerada bych kazila luštění ostatním.
 

DeletedUser2590

Guest
Jsem se bála aby to nebylo viditelné pro všechny prave. tak ok :) Diky

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser341

Guest
Hezká osmisměrka, moc za ní díky :)
Pár slov dělá problémy (víc míst kde mohou být), ale nakonec to člověk dovymyslí... Snad správně :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 35985

Guest
Chvilku to nedávalo smysl, ale nakonec jsem se dopracoval smysluplného znění tajenky. Osmisměrka je zdařilá i když je tam pár drobností, které v klasických osmisměrkách nejsou. Na druhou stranu jsem luštil i daleko horší a méně propracované. Vytvořit ji není žádná sranda. Klobouk dolu.
 

DeletedUser2611

Guest
Dobrý den kam mám pak dát vyluštenou osmisměrku ? :O
 

Knedlikobecny

Pokročilý žák
Jelikož zadání znělo jasně a pravidla jsou pravidla, i když to hodně lidí nedodrželo (včetně vylosovaných výherců), tak až tady vám týme Elvenaru také přeji jen úspěchy a spousty spokojených hráčů. A gratuluji vylosovaným výhercům.
  • Své odpovědi vkládejte pod příspěvek se zadáním, vkládejte pouze text tajenky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1962

Guest
Milý týme Elvenaru,3.místo mi udělalo obrovskou radost :) Děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví,spokojené hráče další úspěchy s Elvenarem :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru