• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba slunovrat - úkoly zmizely

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Meesha143

Znalec fóra
dnes ráno mi zmizela celá úkolová řada letního slunovratu. Splnila jsem úkol, tuším v pořadí asi 22., vyrobit 50 nápojů, a pak tato úkolová řada zmizela a neoběvila se ani po restartování hry. Protože akce Letní slunovrat ještě pár dní potrvá, předpokládám, že je to chyba hry. Nemůže přece běžet akce, ke které nejsou úkolya tudíž je nesplnitelná
 

DeletedUser76

Guest
Meesha , zdravím ,prosím mohla bys dát pak vědět sem na forum zda-li se vážně jedná o chybu, jelikož nejsi sama komu úkolová řada po splnění onoho úkolu zmizela. Děkuji.
 

Meesha143

Znalec fóra
Tak mám odpověď supportu: toto byl poslední úkol v řadě, řadu jsem úspěšně dokončila n:-/////
To jsem si představovala trochu jinak, když slibovali, že úkoly budou k dispozici po celou dobu trvání slunovratu....,
 

DeletedUser1744

Guest
Zrejme je nekde chyba. Chyby v prekladu, kdy mas splnit vice nez se pise nebo upravy akci.
Na foru se pise ze ukoly budou po celou dobu trvani akce a na wiki ze budou casove omezene ulohy. Tak ted si vybrat jak to je?

Pokud je uloha jedna za 24 hodin a pri zisku 35 ulomku mesice, tak je hodne mala nadeje ziskat vice kulturnich budov. Jedina sance je financne tomu pomoc. :(

Nevim pokud je akce mely by dat vsem predem vedet jak to bude cele probihat a ne po kouskach, jak vse ma byt. Je hezke ze napisou napis na podporu hry a Ty ti pomuzou, kdyz pak vysledek je ze jen dali odpoved. To neni pomoc, to uz nekdo z kompetentnich lidi na foru mohl napsat odpoved do tematu.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
@kamara O tom už dávno všichni víme, viz zde. Není třeba to psát všude :)

Pokud je uloha jedna za 24 hodin a pri zisku 35 ulomku mesice, tak je hodne mala nadeje ziskat vice kulturnich budov. Jedina sance je financne tomu pomoc. :(

A s tímhle bohužel souhlasím. Kdo si nepřiplatí, na třetí budovu bohužel nedosáhne. To mě taky mrzí, kupovat měsíční úlomky rozhodně nebudu.
 

DeletedUser76

Guest
Já mám úkoly splněné a nedosáhla jsem ani na první budovu. Tam mi chybí 35.
Tak si říkám kde vývojáři soutěže udělali chybu :D:D.
 

Magni

Guest
Nevim pokud je akce mely by dat vsem predem vedet jak to bude cele probihat a ne po kouskach, jak vse ma byt. Je hezke ze napisou napis na podporu hry a Ty ti pomuzou, kdyz pak vysledek je ze jen dali odpoved. To neni pomoc, to uz nekdo z kompetentnich lidi na foru mohl napsat odpoved do tematu.

Tomuto nějak nerozumím. Předem vědět o akci? Na wikipedii bylo o akci psáno ještě dříve, než přišla. Bohužel, to, že jí hráči nesledují, neovlivníme. Co se týká té nepomoci na herní podpoře... co podle vás znamená oddálení odpovědi? Zkuste to napsat trochu srozumitelněji prosím.

Já mám úkoly splněné a nedosáhla jsem ani na první budovu. Tam mi chybí 35.
Tak si říkám kde vývojáři soutěže udělali chybu :D:D.

na první budovu jistě dosáhne každý. Tím jsem si jistý :) Navíc, ještě zbývá dost dní soutěže a minimálně tolik úkolů přeci :)
 

DeletedUser1744

Guest
Magni co je k nepochopeni?
Predem dat vedet ze ulohy nejsou po celou dobu trvani akce. To ze to je na wiki, neznamena ze tam je vse napsano. Stacilo napsat ze uloh bude jen 20 a konec zvonec. Na foru se k teto akci pise ze budou ulohy po celou dobu trvani akce. To jsou 2 rozdilna sdeleni co jste hracum podali. Potom uz kazdemu hraci dojde ze na vsechny odmeny nedosahne, pokud nevlozi penize do hry. Coz mi hodne pripada jako dost krute, pro ty co hraji nekolikrat za den a meli by sanci dane budovy ziskat. Meli ulohy aspon udelat ze kdyz jich hrac udela 20,tak zacnou znova.
Co se tyce podpory hry, tak je zbytecne posilat hrace na podporu hry, kdyz forum moderator, ktery reagoval na dane tema. Mohl jiz odpoved hraci podat. Nebo forum moderator nema informace co ma podpora?
Nevim, pracoval jsem v podobnem tymu co mate zde (akorat se jednalo o hru, kde bylo online nekolik 100tisic hracu ),kde jsem si za 6 let prosel od forum moderatora az po team leadera. Vzdy podpora hry nebo TL informoval kolegy, aby v pripade takovych dotazu odpoved pro hrace byli pripravene.
 

Magni

Guest
Takže byste radši, kdyby vše bylo vypsáno a popsáno. Žádný "dojem" z nové věci a jít na jistotu? Svým způsobem ano, ale podle mě by to bylo totálně zabité. Jsem si jistý, že takové to "překvapení" je rozhodně příjemnější, než něco, co přijde a víte o tom vše. Bez nějakého zkoumání, promýšlení a podobně. Je to hra a tudíž by se mělo "si hrát". Co se týká toho "jak to měli udělat"... Tam je spousta věcí, co zlepšit nebo upravit, o tom žádná. Bohužel, to Vás už asi odkáži jen a jen do Německa, tedy k vývojářům.

Co se tyce podpory hry, tak je zbytecne posilat hrace na podporu hry, kdyz forum moderator, ktery reagoval na dane tema. Mohl jiz odpoved hraci podat. Nebo forum moderator nema informace co ma podpora?
Bohužel, nemohu mluvit za kolegy moderátory. Ale jsem si jistý, že informováni jistě jsou. Nicméně, některé věci smíme řešit pouze v tiketu na podpoře a nejdou vyřešit zde. Takže ne vždy může moderátor pomoci. Každopádně rozumím tomu co myslíte.
 

DeletedUser1744

Guest
Takže byste radši, kdyby vše bylo vypsáno a popsáno. Žádný "dojem" z nové věci a jít na jistotu? Svým způsobem ano, ale podle mě by to bylo totálně zabité. Jsem si jistý, že takové to "překvapení" je rozhodně příjemnější, než něco, co přijde a víte o tom vše. Bez nějakého zkoumání, promýšlení a podobně. Je to hra a tudíž by se mělo "si hrát".

Bohuzel s tim nesouhlasim, protoze kdyby bylo napsano dopredu ze ty ulohy jsou omezene, tak nedojde k takovym zklamanim jako ted. To neni prekvapeni, ktere je prijemne. Lepsi pocitat dopredu ze to nejde bez financni pomoci dosahnout, nez byt zklaman po nekolika dnech akce.
 

Magni

Guest
Tohle je právě debata na strašně moc písmenek, kterou bych v tomto tématu nerad rozjížděl :confused: Vy jste pracoval u jiný hry, jak jste psal. Víte tedy, že hra na podobných akcích vydělává a dává neplatícím hráčům možnost získat určité "věci" (budovy například). Nicméně, hra potřebuje mít i nějaký zisk. Proto tu jsou další věci, které se dají získat tak, že hráč koupí (přispěje) určitý obnos a za ně získá něco navíc. Jinak by platby ve hře neměly smysl, když by všichni získali to samé a to i hráči, kteří věnovali hře své peníze. Proto je tu nejspíše tato situace. Hráč, který hraje bez diamantů, může získat 2 budovy. Bez toho aby investoval. Ovšem, hráči, kteří hrají s diamanty, mohou získat něco navíc - tedy třetí budovu. Tak je to bohužel v každé hře (vím ze své zkušenosti) a jsem si jistý, že právě Vy tomuto rozumíte, protože s tím máte zkušenosti. Nemám bohužel teď moc čas se rozepisovat, tak snad jsem to v rychlosti napsal alespoň trochu rozumně a srozumitelně.
 

Sindri

Guest
@Rebelius Cornelius : V oznámení se píše, že „První série úkolů bude k dispozici po celou dobu trvání události“, to ale přeci nic neříká o tom, že úkoly vykryjí celou dobu trvání, pouze že budou k dispozici, tedy dostupné, tedy je bude možné splnit kdykoli a na jednotlivé úkoly nebude zvláštní časové omezení, vyjma definitivního konce události.

Moderátoři fóra se v sekci chyb příliš nevyjadřují. Je to z jednoho prostého důvodu. Na mnohé chyby jsou zapotřebí data ze systému, kterými my nedisponujeme. Vezmeme-li si tuto situaci, kdy kolega Vídar doporučil (dle mého) správně ozvat se herní podpoře, tak ano, mohl napsat, že „Možná ti úkoly skončily.“ Jenže, ruku na srdce, taková odpověď by byla dotyčné hráčce zcela k ničemu. Možná? A co když ne? Bez opory v datech to nelze s jistotou určit. Jiné by bylo, kdyby šlo od pohledu o známý dotaz/„chybu“, v tomto směru by to už pak bylo přeci jen jistější. Zároveň chyby, které se možná vážou pouze k jednomu účtu a nejsou globální chybou, je lepší řešit skrze tiket systém (tzn. herní podporu), neboť může (ale nemusí) být zapotřebí do konverzace vytáhnout citlivá data o onom herním účtu a to uznejme, že v prostředí herního a hlavně veřejného fóra není příliš vhodné.

Moderátorský tým je připraven odpovídat na běžné herní dotazy, toho se není nutno obávat. Na druhou stranu ale chceme předejít nechtěným dezinformacím hráčů, proto volíme tento postup.
 

DeletedUser899

Guest
@ GoldAngelcz bohužel nemám tolik času abych prolézala celé forum, jsem ráda že se jednou za den dostanu na hru a proto mě tyto chyby ser...ou myslím si že jsem zadala výroby dost a zjistím že musím dělat něco znova... tento event se mě tudíž netýká protože nemám čas se s těmito chybami babrat. příště by to chtělo lépe otestovat.....
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To chápu, ale jen pro případ, že by se tu strhla lavina další lidí, který tohle taky neví. Tak ať tu nemáme 1 stejnou věc v 50 tématech.
 

Sindri

Guest
Za zpětnou vazbu jsme rádi, ale sdělujte ji do předem určených témat (konkrétně v této situaci sem, kam jsem diskusi z dnešního dopoledne přesunul). Zahlcovat tím téma s ohlášenou chybou přespříliš vhodné není. ;) Díky!

Téma zamykám, chyba byla objasněna.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru