• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Letní slunovrat

DeletedUser199

Guest
ranko, poradí mi prosím někdo ? dnes jsem ze zlaté truhly získala takový zelený listový kodex, ale nikde ho ve stavbách nevidím hledala jsem v kulturních budovách i ostatních, kde ho najdu ? díky :)
 

DeletedUser1643

Guest
Takže jsem našel další chybu v úkolech. Dostal jsem úkol vyrobit kouzlo síla zásob. Vyrobil jsem ho a nic. Úkol zůstal nesplněný.
 

DeletedUser2087

Guest
Nevíte, který úkol bude následovat po úkolu Prozkoumej 1 provincii? Díky
 

DeletedUser2087

Guest
Díky za info. Škoda, že někde není vlákno jen s úkolama, aby bylo vidět jak jdou po sobě.

//odstraněna bytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2025

Guest
Chyb je tam plno, nejčastěji neodpovídá zadání úkolu a počítadlo - příklad - vylepši 4 budovy - počítadlo 3, získej jednu runu - počítadlo 12, atd.
 

DeletedUser1148

Guest
Eraniel ..... písni na podporu.To se kouslo takto i mě a oni mi to dali bleskově do pořádku.
 

Silversnake

Mistr slova
Utratit 20 bodů, následuje 12 relikvií, následuje vyrobit 10 košíků jídla ... dál zatím nevím to se dozvím až po 17:00h
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2083

Guest
Silversnake tobě to vzalo chléb jako košík jídla? Už mám úkol hotovej, ale vyrobit chléb trvá 1 hodinu, ale košík jídla 9 hodin

A pak vycvič 400 jednotek ( chyba v textu- je tam 100 jednotek, vycvičit se musí 400)

//Sloučen doublepost. Používej tlačítko "Upravit". ;) Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Utratit 20 bodů // získat 12 relikvií // vyrobit 10 košíků jídla // 2x kouzlo "síla zásob" // vycvičit 400 jednotek//.....dál zatim nevím
 

DeletedUser2083

Guest
Silversnake... tyhle znám, ale dík, zbývá mi ještě vycvičit 80 jednotek tak jsem byla zvědavá co mě čeká dál ;):);)
 

DeletedUser84

Guest
Ďalej potom 50x obyčajné nástroje, 3x kúzlo sila zásob, získať 15ks relikví, utratiť 25 vedomostných bodov a 5 budov na úroveň 6 čo si pamätám, možno som niečo medzi tým vynechal, nepísal som si to priebežne :/
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru