• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

DeletedUser607

Guest
Mám obrázek a v hlavě název Bájný jednorožec...bohužel ho neumím zmenšit a vložit sem tak aspoň název a popis plavá růžová hříva,tělo šedomodrá barva a stříbrný jednoroh.
S pozdravem Aknelia
 

DeletedUser238

Guest
Prohlédla jsem si příspěvky do soutěže a musím jen říci, že všechny obdivuji a moc se mi návrhy líbí.
 

DeletedUser1198

Guest
@nataly111 však vyrob origami, jistě jde složit něco, co by se dalo použít.. pak to nafoť mobilem a šup do soutěže :)
 

nataly111

Velmistr písma
Bohužel, zadání soutěže zní nakreslit:p:D
Ale to nevadí, já pracuji na jiném veledíle, tak se nebudu rozptylovat. Tajně tomu říkám projekt X a až to bude tak uvidíš:D:D
Navíc je tu tolik krásných namalovaných věciček, že se sem to mé origami ani nehodí.:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser1308

Guest
Takový drobný dotaz, když je v zadání "nakreslete", tak je to myšleno obecně i pro malování nebo jenom vyloženě pro kreslení?
 

DeletedUser1795

Guest
Wow, protokol si dal práci a hezky to ohodnotil... ale vynechal mne a Jacobsona :(
 

DeletedUser469

Guest
mohla bych poprosit o zadání mého jména?(zapomněla jsem si ho tam zapsat)
děkuji
 

DeletedUser1198

Guest
No, to bude mít tým těžké rozhodování, když bude hodnotit obrázek i text, ale alespoň bude legranda a uvidíme, co nakonec přijde po vílách, třeba to budou zelení mužíčci s anténkou na hlavě :) :rolleyes:

Neboj, to ještě přijde :D
Jsem zvědavá i na jeho výtvor ;)
třeba si už dá pokoj, když sám nic do soutěže nedal (nebo dal?), tak se mu to hodnotí, okomentuje kde co a sám nic, škoda, hned bych mu to zhodnotil.

//sloučené příspěvky, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
No jo, škoda, hned bych ho oznámkoval, jako to dělá on. Ale třeba by to bylo hezké, kdo ví. Také neumím malovat ani kreslit, ale nevadí, kdo nic nezkusí, tak sice nic nepokazí ale je uzdi.. (aha, to se tady nesmí), hmmm tak něco podobného srabíkovi.:rolleyes:
 

DeletedUser1787

Guest
Přesně, kdyby alespoň sám něco přidal, ale aby tady s prominutím pindal jak jsou draci trapní a bodíkoval jak na základce u testu, tak to mě sejří. Kurňa to jsem se rozohnila:D
 

DeletedUser1198

Guest
@Isabou hihi, to se mi také občas stane, ale ne moc naštěstí, ale je to nepříjemné no, to je pravda.
 

DeletedUser34

Guest
a prečo aj davať niečo ked som dal nakydali na mna tak naco radsej budem teras ja hodnotot
tak budem palo habera :)

v kazdej suťaži :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1198

Guest
@protokol ale nám je jedno, co kdy a kde bylo. Sem jsi dal akorát "starou bačkoru" - tedy nic a známkuješ nás, s tím se můžeš akorát fotit, což nevidíš, jak nás tím proti sobě popouzíš? Ale tak když Ti to nevadí, tak popouzej dál, ale odezva bude adekvátní. Zamyslel bych se nad tím, alespoň nebo pozastavil, popřemýšlel. Ale jak píšu, vše je na Tobě. Tvoje příspěvky, které byly OK jsem pochválil, či poděkoval za ně, ale to víš, nechat se známkovat od někoho, kdo nic neukázal, jen pořád píše to samé, to se jen tak nenechám.
 
Nahoru