• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze k soutěži

Frigg

Guest
Prosím vás o strpení, Fulla se k tomuto problému brzy vyjádří :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser312

Guest
řekl bych že hned první den se bude anulovat ať z vašeho scelení hlav vyleze cokoliv :D

jinak hezká soutěž docela sem se zapotil ale v návaznosti na nejasnost netuším jaký číslo vlastně napsat.... :(
 

Fulla

Guest
Mrzí mě, že v hledání rozdílů vznikl tento problém. Nicméně kdyby byly oba prvky rozděleny (nacházely by se dál od sebe), také by se započítavaly jako dva rozdíly. V pravidlech tento bod není zmíněn proto, že oba prvky, stejně jako ostatní, odděluje pozadí - to se mimochodem do rozdílu nepočítá, vždy jen ta budova - tudíž figuruji zvlášť a každý zastupuje jeden rozdíl. V případě nejasností, jak daný rozdíl započítat, jestli jako jeden nebo dva, lze soukromou zprávou kontaktovat kteréhokoli z módů se screenem a zakroužkováním rozdílů. Děkujeme za pochopení.
 

DeletedUser301

Guest
Všiml jsem si při 1. otázce, že forum je moderované. Dovolím si tedy konkrétní dotaz.
Slovo je jeden prvek ? Pokud ne, mám podotázku : písmeno s čárkou platí jako jeden prvek ?
Omlouvám se za puntičkářství, ale písmena se nepřekrývají, tudíž jsou možné obě varianty počítání rozdílů.
Pokud je to záměr soutěže ztížit správnou odpověď, tak to přijímám. :rolleyes:
 

DeletedUser557

Guest
soutěž vypadá zajimavě aspoň na chvylku zapojim svě mozkové závity :-D
 

DeletedUser1473

Guest
Děkuji za každé zpestření této hry a zároveň mám dotaz,kde mám napsat to číslo,nezlobte se,nějak jsem to nepochopila,děkuji:)))
 

Sindri

Guest
V této sekci budeme uveřejňovat témata k jednotlivým kolům. Aktuálně zde vidíš vlákna s názvem Soutěž o nejlepší postřeh (což je hlavní zadání společné pro všechna kola, tzn. pravidla, výše odměny...), dále Diskuze (zrovna toto vlákno) a poslední nese název 1. kolo, kam bys měla svou odpověď napsat. V totožném formátu budou pojmenována i vlákna pro další kola. Tzn. po skončení tohoto prvního se objeví vlákno s názvem 2. kolo, kde opět bude obrázek s rozdíly a kam svou odpověď k onomu obrázku budeš moct opět napsat.

Zcela jednoduše tedy odpověď píšeš vždy tam, kde daný obrázek vidíš. :)
 

DeletedUser1473

Guest
Velice děkuji za odpověď:)))

//nadbytečná citace, Frigg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1442

Guest
Já jsem si nebyla jistá, tak jsem to tam radši všechno pečlivě vypsala, tak uvidíme. :)
 

DeletedUser1413

Guest
Napsl jsem dnes řekněme dopoledne odpověď, hodinu jsem čekal, až to někdo potvrdí ( bylo to tam napsáno ), teď jsem se sem přihlásil a nic o tom, že to někdo zkontroloval atd. A už se mi na začátku, když jsem se do hry přihlásil, neobjevilo znovu to oznámení. A jak se pozná, že někdo jenom prostě nenapíše " je jich tam tolik a tolik", přitom našel jen třeba 1 rozdíl? Díky za případnou odpověď.
 

Sindri

Guest
Danielis: Aby ostatní nepodávali své odpovědi dle odpovědí ostatních, je celá sekce soutěže tzv. moderovaná, což v praxi znamená, že dokud my daný příspěvek neschválíme (neuveřejníme), nikdo jiný jej nevidí - a to je záměr, protože my ani nechceme, aby kdokoli z vás věděl odpovědi jiných, proto je uveřejníme až později. Určitě tedy nemá smysl čekat, až tvá odpověď bude schválena, nicméně bez obav, do soutěže i tak zařazen jsi. :)

Počet rozdílů samozřejmě můžeš i tipnout, to je na tobě. Je na vás, jestli budete pečlivě hledat a odpověď vložíte, až si budete stoprocentně jisti, že tam už nic dalšího není, nebo to čistě střelíte, či zkombinujete obojí... např. najdete 3 rozdíly, ale pro jistotu to nadhodnotíte na 5.
 

DeletedUser1413

Guest
Aha, takže tipovat je taky možné... Díky i za tuto možnost
 

DeletedUser1203

Guest
můžu se zeptat kde je druhý obrázek :( a proč mi nebyla potvrzena odpověd na 1 obrázek :(
 

Fulla

Guest
Ráda bych znovu citovala zadání soutěže.
  • Každý druhý den ve 20:00 hodin, po dobu 14 dní (od 4. 3. 2016 od 20:00 hodin), umístíme do této sekce dva obrázky. Jeden originální a druhý upravený, zbavený pár detailů, které budete hledat.
Druhý obrázek tedy čekejte až zítra.
Na druhou otázku odpovídá výše kolega. Všechny odpovědi budou uveřejněny až později.
 

luterina

Veterán
řekl bych že hned první den se bude anulovat ať z vašeho scelení hlav vyleze cokoliv :D

jinak hezká soutěž docela sem se zapotil ale v návaznosti na nejasnost netuším jaký číslo vlastně napsat.... :(


Myslím, že inkriminovaný rozdíl by měl být brán jako správná odpověď v případě že byl označen jako rozdíl jeden i jako rozdíly dva, co myslíte?
 

Frigg

Guest
Ještě doplňuji, jakmile jednou odpovíte, nesmíte už odpověď měnit. Když to uděláte, my to stejně vidíme a odpověď vrátíme na poslední hodnotu.
 

DeletedUser1134

Guest
Až budete zveřejnovat správné odpovědi napíšete jenom číslo, nebo dáte i obrázek s vyznačenými rozdíly? + bude tam nějaký čas na to aby lidi zdůvodnili své odpovědi (např. ty neshody s nějakým prvkem)?
 

DeletedUser1327

Guest
Zajímalo by mě, jestli je možné nahrát i obrázek se zakroužkovanými nalezenými rozdíly, aniž bychom psali nějaké číslo. Bude i to bráno jako správná odpověď? V příštích kolech bych to viděla jako lepší řešení, než přemýšlet nad tím, jak jste to vlastně mysleli.
 

DeletedUser1413

Guest
A uvidím dnes po 20-té hodině svoje průměrné pořadí nebo aspoň správnou odpověď? Jsem nováček, tak se nezlobte, jestli Vás těmito otázkami otravuji:D
 
Nahoru