• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Systém boje Návrat do bitvy - přeskočení předchozího boje [předáno]

Vlnik

Guest
Zdravím,
tak zase tu něco mám :D Stává se (s mým úžasným připojením dost často), že během bitvy vypadne internet, hra ohlásí chybu a začne se načítat znovu. Poté vám nabídne možnost vrátit se do bitvy. Do tohoto bodu by to bylo v pořádku. Problém je, že když se do bitvy vrátíte, vidíte znovu celou část boje, kterou jste již absolvovali a je to naprosto zbytečné, protože od té doby uběhly sotva 2 minuty a někdy to i při nejvyšší rychlosti trvá pěkně dlouho.
Ideální by bylo, kdyby se při návratu do boje během krátkého času (řekněme 10 minut) tato fáze jednoduše vynechávala a pokračovali byste v bodě, kde jste skončili. Případně by se mohlo alespoň přidat tlačítko pro přeskočení již ukončené části boje. Tlačítko na zrychlení má místa dost, takže by se o něj klidně s touto novinkou mohlo podělit :)
 

DeletedUser34

Guest
je to dobré a aj ja by som chcel preskočenie už zmieneneho postupu tiež to otravuje keď musím čakať a hladieť kým sa to všetko pomláti ako sa už raz mlátilo
netreba ani tlačítko rovno nech to skočí na pokračovanie
viem že tu je tlačítko automatického boja ale to je na nič keď PC automaticky ma višie straty ako keď hrá človek
 

Vlnik

Guest
No tak to už je zase úplně jiná věc. Osobně mi to takto přijde v pořádku. Můžeš to brát tak, že nepřítel má někde vedle větší armádu, ale stejně jako ty je omezený velikostí oddílu. Nebo v zájmu mírumilovné hry můžeš vojáky jen zranit a systém si vše uzdravuje jakoby za diamanty. No to je celkem jedno, každopádně už je to jiné téma, takže pokud o to máš opravdu zájem, doporučil bych založit si vlastní návrh ;)
 

DeletedUser9

Guest
Já když vidím ten boj znovu, tak občas vidím i ten nesmysl, který jsem vymyslela :rolleyes: takže raději nevidět a rychle pokračovat - dobrý nápad.
 

DeletedUser1946

Guest
No tak to už je zase úplně jiná věc. Osobně mi to takto přijde v pořádku. Můžeš to brát tak, že nepřítel má někde vedle větší armádu, ale stejně jako ty je omezený velikostí oddílu. Nebo v zájmu mírumilovné hry můžeš vojáky jen zranit a systém si vše uzdravuje jakoby za diamanty. No to je celkem jedno, každopádně už je to jiné téma, takže pokud o to máš opravdu zájem, doporučil bych založit si vlastní návrh ;)
Nepříteli bych nedovolil, aby se obnovoval do plného stavu, max na jednu polovinu.
Já bych byl taky raději, že když přijdu o celou armádu tak se vrátím a dorazím zbytek.
Pokud je nepřítel o hodně silnější, tak mohu posílat na smrt cokoliv a vždy mě porazí. Tady nepomohou ani diamanty.
 

GorGlin

Veterán
nedoploňování vojska v provinciích je problém.
začnu boj, postřílím co můžu a vzdám se.
A pak zas a zas.
to by nebylo v pořádku
 
Nahoru