• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

Mescal

Znalec fóra
Tak jsem opackoval 8 kruhů kolem mého města, je to neuvěřitelně rychlé a pohodlné. Díky všem, kteří v tomto vylepšení měli prsty. :)

Jsem zvědavý, kolik z těch sousedů, kterým jsem dal sousedskou bude živých... to se uvidí zítra během večera. Když si to ohlídám, tak mít zlatou sousedskou od (v mém případě) 72 nových spoluhráčů, tak na zásobách budu mít v odměnách denní výkon minimálně jedné velké dílny.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Indian068 - jak to myslíš s tou Apkou na PC? Ona nějaká existuje? Na PC se Elevenar přece hraje přes webový prohlížeč, ne? I když jem slyšel, že si kdosi nainstaloval na PC simulátor Androidu a v tomto si pak nahrál apku pro Android. Měl jsi to takto na mysli? Dosud jsem to ještě nezkusil.
Třeba tady máš Android simulátor na PC. Mám ho a funguje perfektně:

 

Boobika

Pokročilý žák
K dokonalosti tam jen chybi, aby se tam lidi pri vyfiltrovani packovani neopakovali. vedommi ze mi nekdo dal 10x packu mi nepomuze jen to zbytecne navysi pocet stranek :) ktere clovek musi prolistovat. Ale s tim se da zit.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Mescal Nevím, co je na mapě rychlejší a pohodlnější. Ale souhlasím s tím, že se to vyplatí dělat, což už činím jednou za čas už do počátku hraní.
Jinak donedávna mi na periferii nic jiného nezbývalo a vyluxoval jsem všechny živé hráče. Výsledek byl ve starém systému maximálně 1,5 denní, takže toto rozšíření mi moc nepomohlo. Teď ale čekám, co s tím udělá můj nedávný přesun. Zatím nic moc.
 
Naposledy upraveno:

Rebarbora

Pokročilý žák
Tak zrovna bez tohoto "vylepšení" bych se naprosto obešla :rolleyes:, využívat ho nebudu, nevím k čemu mi to je.
Mnohem více bych uvítala možnost třídit položky ve Shromaždišti, kde mám už přes 20 stránek budov a nelze si je nijak roztřídit, např. z jaké jsou kapitoly, co mi přináší apod. To jako vážně v upozorněních potřebuji mít 40 stran oznámení s kým jsem udělala obchod a kdo mi dal výpomoc? 10 stran bohatě stačilo. Za mě naprostá hloupost.
 

GorGlin

Veterán
@Rebarbora
V tomhle je Inno nevinně.
po téhle funkci toužilo mnoho hráčů
hlavní důvod je mít přehled o hráčích kteří mi dali výpomoc abych jim to mohl vracet a tak udržovat dlouhodobou spolupráci

I tvůj problém se řešil, budovy ve shromaždišti podle kapitoly srovnané jsou, ale jinak je to bída.
V plikaci je možné budovy vyhledávat podle jména.
Nějaké rovnání podle funkce, o tom jsem nikde nic necetl.
 

Rebarbora

Pokročilý žák
@GorGlin
To je tedy zajímavé, fakt nerozumím proč po tom hráči tak moc toužili :oops:. Já si tedy bohatě vystačím s výpomocí mého klanu, kde dávají výpomoc úplně všichni a plus mínus pár sousedů okolo. Proč bych proboha měla vypomáhat dalším 315 hráčům v dosahu, které mi to teď nabízí, ježiš to bych nedělala celý den nic jiného :D.

Co se týče toho Shromaždiště, už jsem koukala, že vlákno ve kterém jsme to řešili bylo "předáno", tak se snad brzo dočkáme :).
 

Marian24

Znalec fóra
@GorGlin
To je tedy zajímavé, fakt nerozumím proč po tom hráči tak moc toužili :oops:. Já si tedy bohatě vystačím s výpomocí mého klanu, kde dávají výpomoc úplně všichni a plus mínus pár sousedů okolo. Proč bych proboha měla vypomáhat dalším 315 hráčům v dosahu, které mi to teď nabízí, ježiš to bych nedělala celý den nic jiného :D.

Co se týče toho Shromaždiště, už jsem koukala, že vlákno ve kterém jsme to řešili bylo "předáno", tak se snad brzo dočkáme :).


Tak tu pomoc nedavej , ale neodsuzuj to .Prepočti si kolik každej den nakoupiš za zlato Vb touhle vylepšenou pomoci + kladiv touhle pomoci a kolik za tyden stratiš VB když to delat nebudeš. + doufam ,že až budeš potřebovat splnit ukol v Evente ziskej vetši množstvi minci nebo ziskej zasoby , tak opet tuhle pomoc nepoužiješ a spolehneš se jenom na svuj klan. Nechapu hrače ktery vidi ve vylepšeni hry a pomoc vyvojařu hrači ve hře zbytečnost.Byt takhle antiproduktivni to je normalne k smichu :D:D:D:D
Take nechapu tomu shromaždišti o kterem pišeš - budovy sou tam srovnane dle kapitol ...
 

GorGlin

Veterán
@Rebarbora
Já můžu říct jen jak je to u mě.
Mám mnohem víc kulturních budov než ty a řadu z nich potřebuju mít opackovanou, protože mám město nastavené tak abych měl maximální kulturní bonus, kouzla, divy.
Současně řeším i stavitele, páč stavím baráky co se staví 4 dny a tak jsem rád za každé zkrácení.
A pokaždé když začne rasa, nebo se chystám na event tak jsem se dostával do stavu, že město neklapalo jak chci.
Když začala poslední rasa, tak jsem to řešil oběhnutím celé mapy, ale je to opruz když to dělám s pocitem že musím.
Takhle oplácám lidi ve zvonku, kteří semnou spolupracují a zadere to čtvrtinu času.
 

Rebarbora

Pokročilý žák
Tak tu pomoc nedavej , ale neodsuzuj to .Prepočti si kolik každej den nakoupiš za zlato Vb touhle vylepšenou pomoci + kladiv touhle pomoci a kolik za tyden stratiš VB když to delat nebudeš. + doufam ,že až budeš potřebovat splnit ukol v Evente ziskej vetši množstvi minci nebo ziskej zasoby , tak opet tuhle pomoc nepoužiješ a spolehneš se jenom na svuj klan. Nechapu hrače ktery vidi ve vylepšeni hry a pomoc vyvojařu hrači ve hře zbytečnost.Byt takhle antiproduktivni to je normalne k smichu :D:D:D:D
Take nechapu tomu shromaždišti o kterem pišeš - budovy sou tam srovnane dle kapitol ...

Pokud vím, tak první dotaz v tomto vlákně zněl, jak se nám tato nová funkcionalita líbí a zda ji budeme využívat. Svým příspěvkem jsem na tyto otázky odpověděla. Předpokládám tedy, že je povoleno vyjádřit i opačný názor než jen ten, který funkci podporuje. Nic jsem neodsoudila, jen jsem se podivovala nad tím, že po tom tolik hráčů volalo, protože mě osobně to nepřipadalo jako něco co hra nezbytně potřebovala. Pokud to ostatním udělalo radost tím líp :cool:.
Pokud nakupuješ VB za zlaťáky, jejich pořizovací cena se neustále zvedá (nenuluje se např. jako cena u obchodníka přes noc) což mi z dlouhodobého hlediska nepřipadá nijak výhodné, tudíž to pravidelně nedělám.
Doufat můžeš, ale zbytečně. Opravdu to nevyužiji, protože zrovna s plněním úkolu " získej vetší množství :coin:nebo :supply:" problémy vážně nemám a vždy si vystačím pouze s produkcí mého města.
Pokud nerozumíš o co jde se Shromaždištěm, tak doporučuji si přečíst vlákno Budovy ve shromaždišti z 11. srpna 2021 v sekci Nápady a návrhy ;).
Přeji Ti krásný večer :).
 

indian068

Znalec fóra
Kulturni bonus mam velky, spolecenstvi a vsechny sousedy motivuju pravidelne,tolik casu to zas nezabere,tak zvonek me zajima jen kvuly,prehledu clenu spolecenstvi nezajima me motivace sousedu
 

GorGlin

Veterán
@indian068
mám asi město postavené jinak, mám ve zvonku 64 stran a výpomoc odemě dostane každý kdo je ochotný spolupracovat
Při deseti stranách ve zvonečku jsem měl plný kupturní bonus často až večer
pokud jsem plácal celou mapu, tak už před polednem
pro mě je 25 členů spolku málo
jsem ve velmi aktivním spolku, ale problém jako je omezený počet členů aktivitou nevyřeším
 

indian068

Znalec fóra
GorGlin
Kdyz to beres takto tak si uvedom ze nektera mesta na tebe nodsahnou,nekteri motivuji jen spolecenstvi,kazdpadne me motivace nevadi ani me nezabere tolik casu,prijem zlataku je slusny,straveny cas motivaci se me vyplati,krome zivouciho zbozi nemam duvod spolupracovat ze sousedy
 

Semtexx72

Znalec fóra
Jsem za tuto úpravu velmi rád - packování sousedů se tím velmi zrychlilo. To, že to je pro někoho až moc stránek, je OK, však to nemusí celé využívat. Já to používat budu, je to velký přínos mincí -> zvýšený nákup VB. Díky, Inno.
 
Nahoru