• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sousedská výpomoc v mobilní aplikaci

Hexik

Znalec fóra
tak na celou obrazovku jde prepnout i v prohlizeci (coz stejne nedelam protoze mam mest vic a lip se me to prave preklikava kdyz to mam v prohlizeci) zkousela jsem ted i v te apce jak je to svizne kdyz si zapnu efekty docela trvalo nez to nabehlo (proto je mam taky v pc vypnute prislo mi ze to trva mnohem dele jsem cekala dobu a nektery veci se ani s animaci nenacetly) takze pro me porad to same
 

indian068

Znalec fóra
tak na celou obrazovku jde prepnout i v prohlizeci (coz stejne nedelam protoze mam mest vic a lip se me to prave preklikava kdyz to mam v prohlizeci) zkousela jsem ted i v te apce jak je to svizne kdyz si zapnu efekty docela trvalo nez to nabehlo (proto je mam taky v pc vypnute prislo mi ze to trva mnohem dele jsem cekala dobu a nektery veci se ani s animaci nenacetly) takze pro me porad to same

samozrejme ze je to stejne jak v prohlizeci prece jen je to apka na pc me zas pres prohlizec to zamrzalo a to sem vyzkousel hodne prohlizecu s apkou nemam sebemensi problemy a to mam zaplou grafiku na vysoke za me apka supr
 

Hexik

Znalec fóra
jo to se stava kdyz je to dyl otevrene ja tedy mam jen 2 prohlizece ale ano asi to dela ve vsech je to tou hrou o ds to je prave asi nejhorsi protoze cim vic budov tim vice informaci se musi nacitat tak uvidim o ds a ozkousim jeste jak to pobezi
ale je fakt ze jsem si tak nejak uz zvykla ze jednou za nekolik hodin je dobre to zavrit a udelat okno nove neni to jedina hra co tohle dela
 

indian068

Znalec fóra
Hlavne to zamrzne u me v prohlizeci kdyz se rizklikne dalsi stranka napr.forum,wiki u apky ne a v tom je to lepsi nemusim nic zavirat
 

Hexik

Znalec fóra
tak delsi dobu na jednom meste testuju tu apku na pc a neni to spatne je pravda ze vydrzi dele ale par neduhu bych urcite nasla jako nove nacteni hry nejde v prohlizeci das zpet nebo f5 ale co mi prijde jako jeste vic na hlavu ze se nejde z ni bezne odhlasit kdyz kliknu na odhlaseni vyskoci mi sice okno ale jen se servry arendyl a winyandor a to je vsecko moznost uplneho odhlaseni neni nebo moznost zmenit servr taky ne jako beta cz nebo jiny... ikdyz jedna moznost je prihlasit dany ucet jinde a ono to v apce spadne a pak se muzu prihlasit kam chci velmi snadne a chytre ...
 
Nahoru