• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Prealiena

Velmistr písma
@pavelb Na první pohled se mi to zdá příliš dobré, aby to byla pravda. Leč na druhý pohled mě napadá: "Ale co jiného by tam dali, aby ty lidi nalákali to vůbec hrát?"
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Jako že nevěříš tomu, že to může být 4x4 lidokulturni hybrid?
Pokud já vím, tak je.
Je to velmi stará odměna z eventu .
Ještě z dob kdy set neexistoval.

V poslední kapitole dává 11900 lidi a 10200 kultury.
Jediné misto kde jsem ji našel je architect.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser6138

Guest
To už tvůrčím docházejí nápady?Nemáme artefakty,tak tam prdnem hybrida a lidi budou šílet :D jako děkuji.První DS které ignorují :D Prosím vraťte slávu Elvenaru o 3 roky z5 kde každý event DS byla výzva.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@CrazyWolf CZ pro mě nejsrdcovější event je z 5.prosince 2016 - 7.ledna 2017 , a to Sněhová Záplava. Doba, kdy bylo ve hře 9.kapitol, kdy jsme byli ještě malí herní caparti a snažili jsme se urvat nejlépe všechny z 3.hlavních cen. A komu se to tehdá podařilo, a vydržel na dobu, než přišlo očekávané i pak nenáviděné update Eventových budov, kde jsem i já téměř 2.roky držel už hodně zastaralé 3.budovy, tak mu zůstaly nejlepší hybridy na populaci ve hře. A ikdyž mnohé špičkové budovy se několikrát v eventech opakovaly (Venaři, Aukce, Útulný statek, Hvězdy...) Tak tyto 3 hybridy už se nikde více neobjevily.
1623917424672.png
 

iDavis

Legenda
Letná udalosť 2021

EL-akcia-j-l-2021-banner.png

Predpokladaný termín: čoskoro

Všetky nové budovy z tejto udalosti sú zverejnené na portáli, pripravený priestor na denné odmeny je tu.

Okrem novej témy a grafiky tejto udalosti je novinkou aj nová rozvinuteľná budova, ktorá poprvýkrát prináša prepínateľný systém produkcie - podobne ako tržište od úrovne 6. Detaily tejto budovy sú dostupné tu.

Podobne ako predchádzajúca udalosť, aj táto prináša ligy s novými odmenami a novým finálnym avatarom:

EL-akcia-j-l-2021-ligy.png

Budovy z ligových odmien:

Bronzová:
Strieborná:
Zlatá:
Prehľad udalosti bude čoskoro dostupný tu.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@GorGlin medzi všetkými okrem kultúry a obyvateľstva. V každej kapitole na 10. stupni poskytuje 4 rôzne produkcie, medzi ktorými bude možné prepínať.
 

GorGlin

Veterán
Valloriani a zásoby jsou tam od začátku, třetí linka jsou na začátku peníze a na konci živoucí vzácné zboží

V elfech ještě přibude mana, která se po dvou kapitolách změní na semeno

Konečně mám čas se rozepsat, tak mi dovolte trochu písmenek navíc.

Barák je bomba po grafické stránce, celý event mi přijde jak reklama na nejlepší aquapark na světě.
Je fakt, že jako bydla z paneláku je těžké se na něco takového koukat, ale to autor nemůže vědět.
Levlovací budovy pro mě měli trochu problém s tím, že jejich přínos byl rozdělen do mnoha aspektů a vlastně pořádně nedělali nic.
Tohle je pro mě super věc.
Otázka je, kolik si za to Inno řekne.
Když na to kouknu z pohledu vojáka, valorianská čest lepší.
víc kultury na pole i valorianů a to nemluvím o tom, že u valorianské cti, kterou můžu sbírat každých 6 hodin, nemusím řešit kdy mi výroba doběhne.
Ani jiná produkce není zrovna dechberoucí.
Chápu a souhlasím, že při kadenci eventů není možné roztáčet inflační spirálu, kdy každá další odměna bude trumfovat tu předešlou, ale pokud budovy, co můžu získat jinak, dají hlavní odměně na zadel, tak proč?
Aktivní hráč, má dostatek budov, ale třeba i teleportů
Můžu se složitě snažit získat Triumf přílivu a odlivu, který má spoustu nevýhod, včetně toho že ho není možné teleportovat, nebo postavit dva valoriany, které vyrobím v ŘV.
Jsem na tom lépe, budovy můžu kdykoli uklidit, nebo nahradit nově vyrobenými bez investice KR.
Já bych nerad aby to vypadalo, že jen kritizuji, taky si nemyslím, že sem píšu něco převratně objevného, jen bych nerad aby si někdo myslel, že neumíme počítat.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru