• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Ambasády

Lovec Krys

Legenda
@aikomi Já si volné místo po Ambasádách zapráskal kulturnímy hybridy na semena, aby mi to netrvalo tak dlouho - takže pokud máš v inventáři nějaké z předešlých eventů, doporučuji využít, ať stihneš vše vylepšit před další kapitolou (můj odhad je, že se jí buď dočkáme před nebo po podzimním eventu, tzn. asi někdy během období září-listopad).
 

aikomi

Mistr slova
@Lovec Krys Něco málo jsem už postavila.. Vylepsit budovu mohu tak cca 1 denně. A hlavně se musím postupně zbavit studni, tak zas tak místo na hodne budov se semeny není. Ale než přijde nová rasa, tak bych to mohla stihnout. Problém je v tom, ze když lepším i nové divy, tak to chce taky pěknou kopu semínek. Asi bych měla uvažovat o postavení soumracnych věží, abych snížila rozpad. Ale to si zatím postavím užitečnější divy. :)
 
Naposledy upraveno:

flego

Mistr slova
Ahoj,jsem konečně na konci výzkumu,chci se zeptat,co s tím senátem? úkoly jsem přestal dělat, když jsem nějaké budovy smazal kvůli místu...a pak ještě v hlavním sídle ta třetí řada zamčených relikvií-to bude má budoucí zvýšená výroba v další kapitole?, je třeba stavět?... Dík za odpověď :)
 

iDavis

Legenda
@flego senát som zbúral, myslím že žiadna z predch. kapitol neukázala, že by bolo treba vlastniť posledný portál (ak bude na začiatku novej kapitoly úloha Predaj portál, dá sa vyriešiť predaním ľubovoľného (takže aj narýchlo postaveného trpaslíčieho)). Čo sa týka tej výroby, zatiaľ sa pripravovať netreba, keďže to sa týkať 17. kapitoly ešte nebude.
 

Semtexx72

Znalec fóra
Dle:

Budou všechny 3 finální výzkumy povinné. Tzn. k přechodu do kapitoly 17 bude potřeba vyzkoumat nejen Hlavní sídlo ale i oba divy.

Ahoj Lovče, vím, že tvůj post je někdy z léta, ale dovolím se zeptat - platí stále ta informace? Jsem před koncem Ambasád a vidím, že pro přechod do 17. kapitoly je fakticky potřeba jen vylepšit Hlavní budovu. Takže ty oba závěrečné divy vyzkoumat asi nemusím, že?

+dotaz na vás všechny, co už máte Ambasády za sebou - dělali jste ty nepovinné výzkumy divů Turnajová aréna a Knihovna Věže? +nepovinný výzkum Ulice odborů? Je to v součtu 755 VB, ty bych raději šoupnul do nějakého stávajícího, užitečnějšího divu, neb zrovna ty divy z Ambasád nevidím jako moc dobré, že by mně přinesly dobrý užitek vs zabrané místo.
 

Lovec Krys

Legenda
@Semtexx Neplatí. Od té doby to zase změnili (můžeš si ověřit ve výzkumu ve hře, že ve finále jsou nepovinné). A vypadá to, že kap. 17 bude to samé. Takže já se nebudu obtěžovat ty divy zkoumat (výhodou kap.17 je, že ty divy nepožadují suroviny osadníků, takže se dají kdykoliv dozkoumat).
 

DeletedUser1770

Guest
ahojky koplo mne to po otevření prastarých divů do poslední kapitoly,ukoly mám hotové jen mi chybí 1 prastarý div a ulice odborů, mám postavený z poslední kapitoly portál a i z předchozí kapitoly,bohužel výroba už se přehodila na novou kapitolu. v ukolu nebylo že mám zbourat portál rovnou mi to napsalo že mám postavit portál z poslední kapitoly.takže plním ukoly na poslední kapitolu a mám 2 portály.mám zbourat předchozí portál když už jsou ukoly na nový? a co s nedokončeným výzkumem na ulici odborů a prastarým divem,? nezablokuje se mi to časem nebo je to nepovinné? lámu si hlavu co s tím díky moc za info
 

DeletedUser1770

Guest
jakých surovin ?už jedu poslední kapitolu chce to po mne stavbu lodí mě jde jen že nemám vyzkoumanou tu ulici a ten 1 prastarý div na něj suroviny z osadníků už nemám když mne to překoplo na novou kapitolu
 

voyager-1

Velmistr písma
nepoviný výzkum ulice, turnajové areny i knihovny věže opravdu vyžadují portálové produkty, portálový bonusy Ti budou dávat do portálu nový kapitoly, už jsem to jednou s někým řešil, myslím že nezbylo nic jinýho než to všechno znova postavit a vyrobit. Nebo se na ten div vykašlat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1770

Guest
já na to kašlu jen aby se mi to nezatmělo jako v začátečních kapitolách kde musela být všechna pole vyzkoumána a pokud to nebude vyzkoumáno tak se mi další nezobrazí to je čeho se obávám
 

DeletedUser1770

Guest
děkuji moc to jsem potřebovala vědět přeji krásný den)
 

Semtexx72

Znalec fóra
nepoviný výzkum ulice, turnajové areny i knihovny věže opravdu vyžadují portálové produkty, portálový bonusy Ti budou dávat do portálu nový kapitoly, už jsem to jednou s někým řešil, myslím že nezbylo nic jinýho než to všechno znova postavit a vyrobit. Nebo se na ten div vykašlat.
Hmmm, jsem doufal v to, že to Inno nějak zevšeobecní, pokud se přejde do další herní kapitoly, tak že nevyzkoumané technologie předchozí kapitoly bude možno dokončit BEZ požadavku na portálové produkty té předchozí kap. Zkrátka, že tam po přechodu do nové kapitoly změní požadavek na nějakou kombinaci zdrojů typu mince/zásoby/suroviny i živoucí/mana/semínka. Tuším, že u 15. kapitoly se to tak vyřešilo, nerozumím proč tomu tak není i pro všechny ostatní kapitoly? Prosím, mohl by na tohle zareagovat někdo z týmu tvůrců hry? @Forseti @Embla ?
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
tak to je možný, že to tak je. Já na to koukal na světě kde mě ta kapitola ještě čeká a na světě kde ji mám za sebou to už nevidím.
I když reishi píše, že to suroviny osadníků vyžaduje.
 

luterina

Veterán
Hmmm, jsem doufal v to, že to Inno nějak zevšeobecní, pokud se přejde do další herní kapitoly, tak že nevyzkoumané technologie předchozí kapitoly bude možno dokončit BEZ požadavku na portálové produkty té předchozí kap. Zkrátka, že tam po přechodu do nové kapitoly změní požadavek na nějakou kombinaci zdrojů typu mince/zásoby/suroviny i živoucí/mana/semínka. Tuším, že u 15. kapitoly se to tak vyřešilo, nerozumím proč tomu tak není i pro všechny ostatní kapitoly? Prosím, mohl by na tohle zareagovat někdo z týmu tvůrců hry? @Forseti @Embla ?

Pokud by zevšeobecnělo, jistě by dalo ve změnách ve hře vědět, což pokud jsem se správně dívala, nedalo. Ty změny se týkaly pouze v kap. 15 technologie rozšíření města 46. a 47. Změny ve hře - Verze 1.109 a zvýšení velikosti oddílu čísla 22, 25, 26, 32, 39, 42 a 47 Změny ve hře - Verze 1.110 . Zřejmě tedy uvedené změny se týkaly nepovinných technologií, které se přímo na danou rasu nevztahovaly, avšak pokud se technologie přímo na danou rasu vztahují - jak jsi uvedl výzkum ulice a divů, tak pravděpodobně budou zboží spřátelené rasy vyžadovat i nadále.
 
Naposledy upraveno:

Slavkov

Pozorovatel
mám dvě manufaktury na železo s produkcí 2*750, na aktivaci ambysády trpajzlíků je třeba 650K a to př mé produkci 1500 za 3 hodiny mám práci na 433 dní a to stejné se bude opakovat s ambasádou víl. musím se poohlédnout po hratelnější a logičtější hře
 

aikomi

Mistr slova
@Slavkov To je nějak málo. Je to tvůj hlavní bonus? Podle mě vyrábíš nebonusovou výrobu. To by pak odpovídalo té hodnotě.
Pokud jsem se dobře podívala na Arendyll, tak ty máš bonus na prkna. V tom případě jsi si měl postavit manufakturu na mramor se zvýšením výroby na měsíční kámen. Nikoliv stavět ocelárnu.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
@Slavkov
V téhle hře se počítá s tím, že máš manufaktury na suroviny s bonusem a za ty ostatní je směnuješ
ty jsi do této toby veškeré náklady ve svém městě vyráběl sám?
 
Nahoru